Prawo karne

Zostałem pokrzywdzony

jst_prawo_cywilne_naruszenie

Nie masz pojęcia, czy potrzebujesz prawnika?
Chcesz wiedzieć na czym stoisz?

Chcesz dopilnować, żeby sprawca został ukarany? Pomożemy Ci występować w sądzie jako strona, a nie tylko świadek! A może należy Ci się zadośćuczynienie pieniężne, ale o tym nie wiesz? Profesjonalną pomoc masz na wyciągnięcie ręki.

Adwokaci odpowiedzialni za specjalizację

adwokat Radosław Galusiakowski

Tylko szczerość, zero lukru!

mec. Radosław Galusiakowski

adwokat Paweł Lewandowski

Praktyka czyni mistrzem!

mec. Paweł Lewandowski

Jak możemy Ci pomóc?

Usługi prawne z zakresu prawa karnego

Każda kradzież jest trudnym przeżyciem dla jej ofiary. Warto jednak zdać sobie sprawę, jak wielkie dodatkowe szkody może spowodować brak Twojej reakcji i zlekceważenie błahej z pozoru kradzieży, szczególnie jeśli dotyczy ona dokumentów, czy ważnych danych osobowych lub firmowych. No, chyba, że lubisz później spłacać czyjś kredyt  albo tłumaczyć się z przestępstw dokonanych „w Twoim imieniu” przez cwanego złodzieja. Dlatego tak ważne jest, żebyś jako ofiara kradzieży skontaktował się z prawnikiem, który pomoże Ci zminimalizować takie niebezpieczeństwa.
Sprawy o błędy lekarskie należą do skomplikowanych i trudnych. Aby przypisać winę lekarzowi (czy też pielęgniarce) nie wystarczy bowiem sam fakt pogorszenia się stanu zdrowia pacjenta, a nawet jego śmierci. Należy dowieść konkretnych błędów lub zaniedbań, a zatem potrzebne są jednoznaczne opinie biegłych, zazwyczaj innych lekarzy, którzy niechętnie oskarżają swoich kolegów po fachu. Do prowadzenia takich spraw potrzebujesz dobrego prawnika, a sam powinieneś uzbroić się w cierpliwość.

Prawo karne

Przeczytaj na blogu

Nie wiesz, czy potrzebujesz prawnika?

Skontaktuj się z nami