Prawo karne

Zostałem pokrzywdzony

jst_prawo_cywilne_naruszenie

Nie masz pojęcia, czy potrzebujesz prawnika?
Chcesz wiedzieć na czym stoisz?

Chcesz dopilnować, żeby sprawca został ukarany? Pomożemy Ci występować w sądzie jako strona, a nie tylko świadek! A może należy Ci się zadośćuczynienie pieniężne, ale o tym nie wiesz? Profesjonalną pomoc masz na wyciągnięcie ręki.

Adwokat odpowiedzialny za specjalizację

adwokat Paweł Lewandowski

Praktyka czyni mistrzem!

mec. Paweł Lewandowski

Jak możemy Ci pomóc?

Usługi prawne z zakresu prawa karnego

Każda kradzież jest trudnym przeżyciem dla jej ofiary. Warto jednak zdać sobie sprawę, jak wielkie dodatkowe szkody może spowodować brak Twojej reakcji i zlekceważenie błahej z pozoru kradzieży, szczególnie jeśli dotyczy ona dokumentów, czy ważnych danych osobowych lub firmowych. No, chyba, że lubisz później spłacać czyjś kredyt  albo tłumaczyć się z przestępstw dokonanych „w Twoim imieniu” przez cwanego złodzieja. Dlatego tak ważne jest, żebyś jako ofiara kradzieży skontaktował się z prawnikiem, który pomoże Ci zminimalizować takie niebezpieczeństwa.
Sprawy o błędy lekarskie należą do skomplikowanych i trudnych. Aby przypisać winę lekarzowi (czy też pielęgniarce) nie wystarczy bowiem sam fakt pogorszenia się stanu zdrowia pacjenta, a nawet jego śmierci. Należy dowieść konkretnych błędów lub zaniedbań, a zatem potrzebne są jednoznaczne opinie biegłych, zazwyczaj innych lekarzy, którzy niechętnie oskarżają swoich kolegów po fachu. Do prowadzenia takich spraw potrzebujesz dobrego prawnika, a sam powinieneś uzbroić się w cierpliwość.

Prawo karne

Przeczytaj na blogu

Nie wiesz, czy potrzebujesz prawnika?

Skontaktuj się z nami