Co robimy ?

Czym się zajmujemy?

JST Kancelaria prawna

Wieloletnie doświadczenie, praca nad różnymi sprawami i wyspecjalizowana ekipa pozwalają nam dziś zaoferować Państwu kompleksową pomoc prawną z zakresu prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa karnego oraz gospodarczego.

PRAWO PRACY - DLA PRACOWNIKA

Twój pracodawca potraktował Cię niesprawiedliwie? ZUS odmawia należnych świadczeń? Twoje stanowisko jest zagrożone? Nie daj się, walcz i udowodnij, kto ma rację. Daj sobie pomóc, uratuj swoją karierę i poczucie własnej wartości!

PRAWO PRACY - DLA PRACODAWCY

Zwolnienia lekarskie, umowy, urlopy, wypowiedzenia, ciąże, związki zawodowe… Istne pole minowe. Jak to wszystko ogarnąć i nie zwariować? A przecież Ty musisz zająć się działalnością firmy. Zdejmiemy Ci to z głowy!

PRAWO RODZINNE - MIĘDZY DOROSŁYMI

Rozwodzisz się. Dzielisz majątek. A może chcesz podpisać intercyzę? Te sprawy dotyczą kwestii osobistych, czasem wręcz intymnych. A przecież właśnie teraz jesteś wulkanem emocji! Potrzebujesz prawnika, który spojrzy na wszystko chłodnym okiem.

PRAWO RODZINNE - MOJE DZIECKO

Jest dla Ciebie wszystkim! Decyzje, które teraz podejmiesz, zaważą na jego całym życiu. Komu i na jakich warunkach zostanie przyznana opieka nad nim? Czy będzie bezpieczne? Czy ochronisz je przed krzywdą albo przed niesłusznymi oskarżeniami?

PRAWO KARNE - ZOSTAŁEM OSKARŻONY

Ratuj się, zanim będzie za późno! Nawet jeśli nie grozi Ci więzienie, wyrok skazujący może odebrać Ci prawo wykonywania zawodu, prawo jazdy lub inne uprawnienia! Jeden błędny krok, niewielka zwłoka
w kontakcie z adwokatem, może skutkować katastrofą.

PRAWO KARNE - ZOSTAŁEM POKRZYWDZONY

Chcesz dopilnować, żeby sprawca został ukarany? Pomożemy Ci występować w sądzie jako strona, a nie tylko świadek! A może należy Ci się zadośćuczynienie pieniężne, ale o tym nie wiesz? Profesjonalną pomoc masz na wyciągnięcie ręki.

Doradzamy

Nie wiesz, na czym stoisz? Co konkretnie możesz, a co i jak powinieneś zrobić w swojej sytuacji? Jakie będą tego konsekwencje? Spokojnie. Umów się z nami na poradę. Wyjaśnimy Ci wszystko zrozumiałym językiem.

Piszemy pisma

Do kogo? W jakiej formie? Jakiej treści? W jakim terminie? Pisma urzędowe i procesowe niosą za sobą sporo pułapek. Dlatego jeśli zechcesz, sporządzimy je za Ciebie.

Reprezentujemy w sądzie

Sąd to nie tylko zawiłe procedury, ale także wielki stres.  Ważne, żeby reprezentował Cię zawodowy pełnomocnik, najlepiej specjalizujący się w podobnych sprawach. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Profesjonalna porada prawna

może być Twoją najlepszą inwestycją w życiu!

Za cenę dwóch biletów miesięcznych możesz zapobiec finansowej lub rodzinnej katastrofie, uratować swoją pracę albo emeryturę, uniknąć błędów, które zaważyłyby na całym Twoim życiu